Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπ/κών Δ.Ε. Ηλείας (30-9-2021)

Αναπληρωτές Εκπαιδευτικοί Τοποθετήσεις

Οι αναπληρωτές μπορούν να αναλαμβάνουν υπηρεσία στο σχολείο τοποθέτησης, από 1/10/2021 μέχρι  και 4/10/2021, και ώρα 14:30 μ.μ.

Οι αναπληρωτές που τοποθετήθηκαν σε Εσπερινά σχολεία θα αναλάβουν υπηρεσία πρωινές ώρες (μέχρι 14:30 μ.μ.), ως εξής:

• Όσοι τοποθετήθηκαν στο  ΓΥΜ. ΠΥΡΓΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟ-ΛΤ  θα αναλάβουν υπηρεσία στο 1ο  ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ.
  • Όσοι τοποθετήθηκαν στο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΛ ΖΑΧΑΡΩΣ ΛΤ  θα αναλάβουν υπηρεσία στο ΓΕΛ Ζαχάρως.

Οι προσλαμβανόμενοι αναπληρωτές που δύνανται να συνάψουν ψηφιακή σύμβαση μέσω του anaplirotes.gov.gr θα πρέπει να έχουν αποδεχτεί τη σύμβασή τους μέχρι τις 14:59 της ίδια μέρας που παρουσιάζονται στα σχολεία. Σε διαφορετική περίπτωση, δεν διασφαλίζεται η ανάληψη υπηρεσίας του αναπληρωτή τη συγκεκριμένη ημέρα.

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ (30_9_2021)